image

image

image
18.01.2021 08:56:35
image
klanówki
maratony
Highslide JS
ofki
Highslide JS
ckg/kpr
Highslide JS
w3bk/tkx
Highslide JS
image
Kurnik.pl
image
 

...gry online...
KURNIK
zagraj turniej.
 
image  image
image
REGULAMIN
image
 


 1. Każdy Beściak ma obowiązek znać Regulamin Klanu i stosować się ściśle według jego zasad.

 2. Beściak Nie może! jednocześnie należeć do innego Klanu.

 3. Każdego nowego Klanowicza będzie obowiązywał 2 - tygodniowy okres próby. Po tym okresie będzie on pełnoprawnym członkiem naszego Klanu.

 4. Każdy Beściak ma prawo do jednego nicku klanowego: tbnazwa. Kolejne otrzyma co 15 zdobytych podium: tb1nazwa, tb2nazwa, tb3nazwa itd. - nicki powinny mieć w profilu wpisany identyfikator {np. imię lub nick klanowy, logo i adres strony Klanu}.

 5. Należy zachowywać się kulturalnie {[(nie tylko na klanówkach), witamy się i dziękujemy za grę] i dbać o dobre imię Klanu. Niekulturalne zachowanie skutkuje odebraniem pkt. za dany turniej}.

 6. Jak najczęściej odwiedzać stronkę i zapoznawać się z informacjami tam zawartymi.

 7. Osoba przystępująca do Klanu The Best jest zobowiązana do jak najczęstszego reprezentowania Klanu w turniejach, brak aktywnoś›ci skutkuje usunięciem z Klanu - nie otrzymuje pkt. gracz, który zapisuje się na klanówkę a w niej nie gra.

 8. Beściaki grający klanówki innych Klanów zobowiąani są do przestrzegania zasad, które obowiązują dany Klan. Do ogólnej punktacji będzie można zapisać tylko jeden turniej dziennie z każdej gry.

 9. Każdą dłuższą nieobecność należy zgłosić Administracji i odnotować fakt w zakładce: Urlopy inaczej osoba zostaje usunięta z Klanu (decyzję o usunięciu podejmuje Administracja).

 10. Wszyscy Klanowicze są równo traktowani. Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi jednak w kulturalny i cywilizowany sposó bez obrażania innych. W przypadku poważniejszego sporu należy powiadomić Administrację, która spór rozstrzygnie.

 11. Nicki tb są własnością Klanu. W przypadku odejścia z klanu The Best, nick wraz z hasłem oddajemy Administracji lub usuwamy konto.

 12. Zabrania się grania na nickach KLM innych turniejów poza tymi, do których są przeznaczone! Niedopuszczalne jest nabijanie rankingu na jakimkolwiek nicku klanowym!!!

 13. Za nie przestrzeganie Regulaminu grożą następujące kary:
 • upomnienie ( ważne 2 miesiące)
 • zawieszenie ( klanowicz nie może brać udział‚u w turniejach klanowych, międzyklanowych i oficjalnych na nicku klanowym)
 • usunięcie z klanu bez prawa powrotu
 • za zgłoszenie sę na turniej klm i nie stawienie się lub ucieczkę klanowicz otrzyma pkty karne {-250}
 • za nagminne nie wypełnianie obowiązków MODERATORA - odebranie uprawnień! 
image  image

Witaj na The Best !

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się!

Zaawansowana rejestracja.